Shamballa Čakrální

230.00 

 

Katalogové číslo: N0002-1 Kategorie:

Popis

Barvy všech čaker
Barevný léčivý paprsek ČERVENÁ
Kořenová čakra může být aktivována svítivou, jasnou červenou. Zprostředkovává dynamiku, vitalitu a životní sílu. Daruje odvahu a průbojnost, aby se člověk mohl postavit požadavkům života a aby je také zdolal. Červený léčivý paprsek, nařízený na nohy nebo na chodidla, pomůže posilnit tato nanejvýš sensitivní, jemnocitná a vnímavá centra a pomůže je naplnit energii, a tím posílí i duši, aby sebrala odvahu k dalšímu, cílevědomému plnění svého životního úkolu.
Barevný léčivý paprsek ORANŽOVÁ
Zářivá oranžová je léčivá pro slezinnou čakru. Je to barva moci a silného tepla a podporuje obzvláště positivní rozvážný životní postoj. Zářivá oranžová, namířená přímo na slezinu, zpúsobí, že je ohnivá životnost slunce přijata bezprostředně lidským organizmem. Dává nové impulsy a rozpouští mentální blokády v myšlenkové a citové oblasti
Barevný léčivý paprsek ŽLUTÁ
Jasná, sluncem prozářená žlutá posiluje funkce této čakry. Žlutá je léčivý paprsek pro všechny, kteří zápasí s duchovními problémy a pro ty, kdo čekají na osvícení svých myšlenek. Působí proti vnitřní únavě, poskytuje klidnou, veselou náladu a má vyjasňující a uklidňující vliv při duševních problémech
Barevný léčivý paprsek ZELENÁ
Zelený paprsek dává harmonii a porozumění, přináší pocit míru a smíření, sympatie a přátelství. Působí regeneračně na tělo, ducha a duši a poskytuje nové energie a silné impulsy. Zelená je barva přírody, vegetace, života. Nejhlubší zelená, která se používá k léčení, je jasná, prosvícená smaragdově zelená, která působí chladivě, čistí, uklidňuje a osvobozuje. Osvobozuje duši od blokád, napětí a od starostlivých myšlenek, vztahujících se na materii. Léčivá zelená má v sobě kvality, které dokážou řešit lidské zájmy a nesnáze tím nejjemnějším způsobem.
Barevný léčivý paprsek SVĚTLÁ MODRÁ
Modrý léčivý paprsek daruje klid a mír a otevře ducha intuicím a spirituálním zážitkům. Hluboká modrá přináší nespokojené mysli vytoužený klid. Ukonejší a uvolní úzkostně napjatý nervový systém a zaručí pocit uklidněné důvěry ve všudypřítomnou moc boží lásky a moudrosti.
Barevný léčivý paprsek INDIGO (TMAVÁ MODRÁ)
Indigově modrá naplňuje ducha hlubokým klidem, posiluje smysly a dodává moudrost k porozumění spirituálních vjemů. Indigově modrý paprsek je paprskem pravého léčení, neboť v sobě nese podstatu a kvality všech spektrálních barev a vlastní i jejich zcela speciální charaktery a sevřenou sílu jejich léčivých, kosmických energii.
Barevný léčivý paprsek FIALOVÁ
Fialový léčivý paprsek je povzbuzující barevnou energii pro korunní čakru. Je to paprsek duchovní moci, který je v souzvuku s vesmírem – jemným elementem. Fialová způsobuje transformaci ducha a duše, ruší omezení a otevírá pohled do spiriutálních dimenzí.